اخبار

مانیتور گیمینگ 49 اینچی منحنی 4K سامسونگ تقریباً 1000 دلار تخفیف خورد!

مانیتور گیمینگ 49 اینچی منحنی 4K سامسونگ تقریباً 1000 دلار تخفیف خورد!

مانیتور گیمینگ 49 اینچی منحنی 4K سامسونگ تقریباً 1000 دلار تخفیف خورده است! البته باید امیدوار باشیم این نخفیف ها در ایرات نیز اعمال شود.

اگر از هیچ هزینه ای برای خرید رایانه های شخصی دریغ نکرده اید، باید به فکر سرمایه گذاری روی نمایشگری باشید که بتواند از تمامی پتانسیل‌های بازی و سیستمتان بهره ببرد. ممکن است در طول مسیر خرید کمی پس انداز نیز لذت بخش باشد، بنابراین از این تخفیف 40 درصدی در مانیتور گیمینگ خمیده 49 اینچی سامسونگ Odyssey Neo G9 از Amazon’s Woot استفاده کنید. (امیدوارم این تخفیف به ایرانم برسه!) به جای 2300 دلار، برای صرفه جویی 914 دلاری فقط باید 1386 دلار بپردازید. شما همیشه این شانس را نخواهید داشت که یک مانیتور پریمیوم با تخفیف تقریباً 1000 دلاری بخرید، بنابراین توصیه می شود تا زمانی که پیشنهاد هنوز وجود دارد، خرید کنید.

چرا باید مانیتور گیمینگ خمیده 49 اینچی Odyssey Neo G9 سامسونگ را بخرید؟
مانیتور گیمینگ خمیده سامسونگ Odyssey Neo G9، یکی از بهترین مانیتورهای موجود در بازار، دارای صفحه نمایش 49 اینچی با رزولوشن دوگانه 4K است که معادل یک جفت مانیتور 27 اینچی 4K است، اما بدون حاشیه های حواس پرت کننده! این صفحه نمایش منحنی 1000R دارد که با منحنی چشم انسان مطابقت دارد. با توجه به راهنمای خرید مانیتور، یک صفحه نمایش خمیده تجربه بهتری در بازی‌ها به ارمغان می‌آورد، به خصوص با عناوین تک نفره و بازی های مسابقه ای.

با نرخ نوسازی 240 هرتز، نرخ پاسخ 1 میلی‌ثانیه و پشتیبانی از G-Sync انویدیا و AMD FreeSync Premium Pro، گیم‌پلی فوق‌العاده روانی را بدون هیچ نشانه‌ای از تاخیر و لگ تجربه خواهید کرد. مانیتور گیمینگ خمیده سامسونگ Odyssey Neo G9 همچنین دارای نورپردازی CoreSync این برند است که به شما امکان می‌دهد دستگاه را با رنگ‌های مختلف سفارشی کنید و پایه‌ای که به شما امکان می‌دهد تنظیمات چرخشی، شیب و ارتفاع را تا زمانی که موقعیت مونیتور به دلخواه شما باشد، انجام دهید. شما بهترین بازی های کامپیوتری را در بهنرین مونیتور بازی می کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *