سیاست مرجوعی و عودت

سیاست بازپرداخت و بازگشت ما 7 روز طول می کشد. اگر 7 روز از تاریخ پرداخت شما در سایت گذشته باشد. ما نمی توانیم بازپرداخت یا تعویض کامل را به شما ارائه دهیم.

سیاست مرجوعی و عودت

برای واجد شرایط بودن برای بازگشت ،با توجه به اینکه کلیه کالاهای ارائه شده دارای گارانتی های اصلی و رسمی در کلیه استان های کشور می باشد.  کالای شما باید استفاده نشده و در همان شرایطی باشد که آن را دریافت کرده اید. همچنین باید در بسته بندی اصلی و پلمپ آن باز نشده باشد. .

برای تکمیل عودت حتما رسید پرداختی را داشته باشید.

شرایط بازپرداخت پول:

هنگامی که کالای بازگشت شما دریافت و بررسی می شود. ما به شماره شما پیامک ارسال می کنیم تا به شما اطلاع دهیم که کالای برگشتی شما را دریافت کرده ایم. ما همچنین تأیید یا رد بازپرداخت شما را به شما اطلاع می دهیم.

در صورت تأیید، بازپرداخت شما پردازش می شود و مبلغ پرداختی به شماره کارتی که پرداخت خود را با همان کارت انجام داده اید واریز خواهد شد. شایان ذکر است صاحب کارت با نام کاربری باید یکسان باشد.

اگر هنوز بازپرداخت دریافت نکرده اید، ابتدا دوباره حساب بانکی خود را بررسی کنید.

در مرحله بعد با بانک خود تماس بگیرید. اغلب زمان پردازش قبل از ارسال بازپرداخت وجود دارد.

اگر تمامی موارد را انجام دادید و نتیجه حاصل نشد. سپس با شماره های تماس موجود درسایت تماس حاصل فرمایید.

اگر هنگام خرید، کالا به عنوان هدیه علامت گذاری نشده بود یا هدیه گیرنده سفارش خود را ارسال کرده بود تا بعداً به شما بدهد. ما مبلغی را برای هدیه دهنده بازپرداخت می کنیم و آنها از بازگشت شما مطلع می شوند.

ارسال و بازگردانی

برای بازگرداندن محصول خود، باید محصول خود را به آدرس: {تبریز خیابان امام روبروی مصلی پاساژ سهند همکف پ 93 کد پستی 5133838651} ارسال کنید.

بسته به محل زندگی شما، ممکن است مدت زمان لازم برای رسیدن محصول مبادله شده به شما متفاوت باشد.

اگر کالاهای گران تری را برمی گردانید. ممکن است از خدمات حمل و نقل قابل پیگیری یا خرید بیمه حمل و نقل استفاده کنید. ما تضمین نمی کنیم که کالای برگشتی شما را دریافت کنیم. ضمنا درصورتی که برگشت کالا به دلیل انصراف از خرید و یا خرید اشتباه باشد هزینه برگشت برعهده شما می باشد.