اخبار

بهترین مک بوک برای دانش آموزان در سال ۱۴۰۲

بهترین مک بوک برای دانش آموزان، مک‌بوکی است که به بهترین شکل نیازهای آموزشی آنها را برآورده کند. درست است که در خانواده مک‌بوک گزینه‌های زیادی وجود ندارد که برای دانش‌آموزان مقرون به صرفه باشد یا حداقل با آنچه ویندوز ارائه می دهد مقایسه شود، با این حال، اگر بدانید به کجا نگاه کنید، گزینه‌های قانع‌کننده به اندازه کافی وجود دارد.

مک بوک ها جزو بهترین لپ تاپ های موجود در بازار هستند. با این حال، دانش‌آموزان و دانشجویان، اغلب به چیزی مقرون به صرفه نیاز دارند و بهترین مک‌بوک‌ها و مک‌ها عموماً به گران بودن شهرت دارند. با این حال، راه هایی برای پرداخت هزینه کامل وجود دارد. اول از همه، اپل همیشه برای دانش‌آموزان تخفیف‌هایی ارائه می‌کند، به‌ویژه در رویدادهای بزرگ و فصل شروع مدارس و دانشگاه ها. همچنین این واقعیت وجود دارد که هر زمان که مدل‌های جدید عرضه می‌شوند، مدل‌های کمی قدیمی‌تر می‌توانند در خرده‌فروشی‌های آنلاین به فروش برسند.

اکنون که ترفندهای تهیه مک‌بوک مقرون به صرفه برای دانش‌آموزان را می‌دانید، فقط باید بفهمید کدام مدل برای نیازهای تحصیلی شما مناسب است. بسیاری از مدل‌ها به این بستگی دارد که یک دانش آموز قصد دارد چه برنامه تحصیلی را دنبال کند. و، ما اینجا هستیم تا کمک کنیم.

ما تک تک مک‌بوک‌هایی را که وارد بازار شده‌اند آزمایش و بررسی کرده‌ایم، و انتخاب‌های برتر ما از بهترین مک‌بوک‌ها برای دانش‌آموزان باید شروع خوبی برای شما باشد. به انتخاب های ما برای هر نوع دانش آموز و همچنین بهترین معاملات مک بوک موجود در حال حاضر نگاهی بیندازید.

Apple MacBook Air (M1) — قیمت دلاری ۷۴۹

MacBook Air M2 (2022) — قیمت دلاری ۹۹۹

MacBook Pro 13-inch (M2, 2022) — قیمت دلاری ۱۰۹۹
اگر فکر می کنید مک بوک برای شما مناسب نیست، باید بهترین لپ تاپ ویندوزی برای مدرسه را بررسی کنید، زیرا به معنای واقعی کلمه صدها لپ تاپ ویندوزی برای انتخاب وجود دارد. یا اگر به چیزی خیلیی قوی نیاز ندارید، یکی Chromebook برای دانش آموزان بهترین انتخاب خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *